Використання платформи УУБ для продажу необробленої деревини у м. Черкаси

З 01 лютого 2020 року для участі в аукціоні з продажу необробленої деревини у м. Черкаси можна завдяки реєстрації на сайті sale.uub.com.ua. Це електронна платформа системи Прозорро.Продажі. До цього продаж лісу-кругляку відбувався з використанням прямих договорів, однак, це було сприятливим для існування корупції. Продаж необробленої деревини за допомогою аукціонів на цій платформі дає змогу збільшити кількість учасників та максимізувати прибутки й прозорість системи збуту.

Переваги використання аукціону з продажу необробленої деревини

У квітні цього року спеціалісти електронної системи ProZorro.Sale зробили перелік найбільш успішних спрямувань, за якими проводяться електронні торги. Не останнє місце займає ринок необробленої деревини, що працює всього-на-всього декілька місяців. З самого початку основним завданням новітнього проекту, що був запущений Міністерством енергетики та захисту довкілля, було позбутися корупції у галузі продажу лісу-кругляку.

Доволі тривалий час більшість аукціонів з продажу необробленої деревини зазнавали критики, негативних коментарів у таких містах як Черкаси, Львів, Київ та інші. Не зважаючи на це, новий уряд проголосив 2020 рік таким, що послугує абсолютній детінізації економіки України. Адже використання протизаконних способів продажу активів, які є власністю держави, є пограбуванням громадян країни. Реалізація лісу-кругляку за допомогою онлайн-аукціонів системи ProZorro.Sale дає можливість викорінення принципу «договорняків» та слугує справедливому ціноутворенню. Взяти участь в прозорих аукціонах може кожен охочий на офіційній платформі «Українська універсальна біржа».

Платформа УББ закликає кожного охочого долучитися до аукціону з реалізації лісу-кругляку в м. Черкаси

Експлуатуючи електронну систему Прозорро.Продажі, яка була заснована у 2016 році, держава може доволі успішно займатись збутом таких різноманітних активів як офісні меблі, житлові будинки, літаки, промислове обладнання тощо. За період використання такого майданчику як sale.uub.com.ua було проведена достатньо велика кількість онлайн-аукціонів – 283 тис., узагальнений виторг яких склав 25,5 млрд. грн.

Стосовно торгів необробленою деревиною за допомогою платформи Прозорро.Продажі, то всього лише за два місяці лісозаготівельні підприємства змогли отримати 88 млн. грн. зиску. Ця сфера вирізняється особливим попитом та велика кількість деревообробних компаній стали постійними клієнтами майданчику «Українська універсальна біржа». Згідно з підсумками витрат підприємств, що робили власні ставки на торгах, «Єврошпон-Смига» і «Укрполітекс» витратили 5,2 та 4,8 млн. грн. Найважливішим є те, що електронні аукціони відбулись без порушень.

Для того, аби стати учасником аукціону з продажу необробленої деревини у м. Черкасах необхідно зареєструватися на платформі за адресою https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-neobroblenoqi-derevyny-u-cherkasah-na-aukcioni-prozorro-sale, обрати привабливі лоти та зробити власні переможні ставки. Налаштувавши персональну підписку у Telegram-боті «Української універсальної біржі», маєте змогу дізнаватись першими про появу цікавих та нових торгів.

Харьковский Областной Медицинский Центр. Все права защищены