Хто зазвичай бере участь в аукціонах з продажу необробленої деревини

Деревина – це один з тих ресурсів, що має величезним попитом незалежно від пори року і стану економіки. Особливо це актуально в українських реаліях, де останнім часом продаж лісу перейшов в тіньовий ринок.

Відповідно, величезна кількість коштів не доходила до державного бюджету. Саме тому й було прийняте рішення про те, щоб продаж лісу проводився через систему Прозорро. Продажі. Вся сама актуальна інформація з приводу деревини, як завжди, доступна за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina.

Хто найчастіше бере участь в таких аукціонах

Для початку, варто зазначити, що лісозаготівельні компанії бувають різними. Відповідно, одні організації працюють в більш серйозних масштабах і пропонують купівлю великих об’ємів лісу. При цьому, такі ж самі права мають і менш серйозні організації, які також мають можливість організовувати аукціони на прозорих умовах.

Що стосується учасників, то вони можуть бути різними. Для прикладу, до учасників можна сміливо віднести:

  • Державні установи – це можуть буть різні школи та навчальні заклади, які потребують деревини для того, щоб підготуватися до опалювального сезону. В сучасних українських умовах, коли вартість газу не перестає рости, такий варіант отеплення є найбільш вигідним;
  • Меблеві підприємства – це можуть біти як державні так і приватні організації. В той же час, вони використовують подібні матеріали в процесі створення сучасних меблів. Відповідно, особлива увага приділяється якості деревини;
  • Посередники – тобто, це можуть бути підприємці, які купують деревину в необробленому вигляді, після чого відправляють її на подальшу обробку, після чого продають уже по завищеній вартості. Відповідно, така деревина може проходити процес сушки, що значно підвищує її вартість.

Незалежно від того, хто виступає в якості учасника торгів, умови повинні бути виконані одні й ті ж самі. Це і є одна з основних переваг аукціонів. Кожен учасник має рівні умови й не отримує ніяких привілей.

Тому, варто відразу ж визначитись з електронним майданчиком. Чудовим варіантом на сьогодні є сайт sale.uub.com.ua. Українська універсальна біржа вважається одним з лідерів по аукціонам, тому й користується таким серйозним попитом. Тим паче, на сайті максимально простий інтерфейс і взяти участь в аукціонах з продажу деревини максимально просто.

Харьковский Областной Медицинский Центр. Все права защищены